شرکت برنامه نویسی دیارا در قزوین

درباره شرکت دیارا

سفارش انواع برنامه نویسی های تحت ویندوز ، وب و اندروید

تماس بگیرید :۰۹۲۰۱۸۱۱۵۱۶  چگینی

تلگرام https://t.me/arefchegini

 

سامانه فروش ماسک و لوازم بهداشتی در قزوین

سامانه تدکالا  یک سامانه فروشگاهی لوازم بهداشتی میباشد که برای بهبود حال همشهریان عزیز راه اندازی شده است شما میتوانید به آسانی از محصولات این فروشگاه خریداری نمایید و محصولات خریداری شده را درب منزل تحویل بگیرید این فروشگاه تمامی محصولات خود را با کم ترین قیمت از شرکت های تولیدی به دست مشتریان می رساند .

 

ایجاد سایت فروشگاهی

امروزه با سرعتی که دنیای دیجیتال داره و اگه بروز نباشیم خیلی سریع فروشگاه یا تجارت ما به سنتی شدن و کم شدن فروش ما پیش میره بهترین راه و ارزان ترین راه ایجاد یک سایت در فضای مجازی میباشد که شما میتونید تمامی محصولات و شرکت خود را به همگان معرفی و فروش خود را بصورت اینترنتی افزایش دهید.

برای استعلام قیمت با ما در تماس باشید .                   ارزان ، با کیفیت ، زیبا ، پشتیبانی قدرتمند را از گروه برنامه نویسی دیارا بخواهید

 

سفارش پروژه های سابروتین نویسی آباکوس -انسیس

کلاس آموزش سابروتین نویسی فرترن و آباکوس

سفارش پروژه های دانشجویی و پروژه های اجرایی

 

شماره تماس ۰۹۰۱۶۵۰۸۵۰۲ مهندس چگینی

 

 

راه اندازی کد های USSD و پرداخت

مثال ساده بزنم :کد های *۳# یا *۷۳۳# یا *۷۸۰# باید شنیده یا استفاده کرده باشید ما میتوانیم برای کسب کار شما کد ها  و منوهایی را  راه اندازی کنیم

بخش های اصلی

در طرح آی نوتی حوزه فعالیت مجموعه به شش بخش اصلی تقسیم شده که مختصرا به بخشی از خدمات در هر حوزه اشاره می شود:

  1. بانکداری الکترونیک (عرضه کارت های مشتریان آی نوتی در بستر بانکداری الکترونیک ، تسهیل امور پرداخت، خدماتNFC ، ارایه تسهیلات آسان به مشتریان)
  2. گردشگری و توریسم (صدور بلیط های مسافرتی، ارایه نقاط مختلف گردشگری و خدماتی – بیش از۳۰ میلیون موقعیت – در کل جهان بر روی نقشه به چندین زبان مختلف )
  3. اطلاع رسانی و پیامکی ( پنل های ویژه پیامکی و اطلاع رسانی به همراه بانک های اطلاعاتی متنوع، اپلیکیشن های تلفن های همراه و و پکیج های تبلیغاتی مبتنی بر سرویس دهنده های دیجیتال)
  4. سامانه های ارتباط با مشتری CRM ( ارایه کارت های ویزیت الکترونیک و همراه برای مدیریت ارتباط با مشتری در بسترهایSMS & USSD برای اولین بار در کشور و ایجاد باشگاه مشتریان برای کسب و کارها)
  5. خدمات شهروندی برخط ( پرداخت قبوض به صورت خودکار، شارژ سیم کارت، ارایه سیم کارت های نوین در راستای شهرهوشمند الکترونیک)
  6. بازی و سرگرمی بر خط
شش بخش اصلی آی نوتی

خدمت اصلی آی نوتی، سامانه ارتباط با مشتری CRM

با این سامانه شما می توانید ارتباط موثری با مشتریانتان داشته باشید. آیا فکر کرده اید، اگر مشتریان شما همیشه صرفا از شما خدمات بگیرند شما به چه درآمدی خواهید رسید؟ چقدر مشتری داشتید که در حال حاضر هیچ دسترسی به آنها ندارید؟ چندین مشتری وفادار داشتید که الان از شما خدمات نمی گیرند؟

اگر خوب فکر کنید متوجه خواهید شد که می توانستید به سادگی مشتری ثابت داشته باشید و به دلایل مختلف نتوانستید آنها را به عنوان مشتری دائم برای خود داشته باشید و دراینصورت لازم نبود برای گسترش فعالیت خود هزینه های سنگین تبلیغات پرداخت کنید تا مشتری جدید بدست آورید…

برندهای معتبر و معروف دنیا با همین روش ها مشتریان خود را راضی نگه می دارند چون آنها اعتقاد دارند پیدا کردن مشتری جدید پرهزینه تر از نگه داشتن مشتریان فعلی خواهد بود.

CRM

گام اول حفظ مشتریان فعلی ، ارتباط و مدیرت آنهاست که با تهیه کارت های ویزیت الکترونیک آی نوتی این امکان برای شما فراهم خواهد شد.

کارت ویزیت الکترونیک

کارت ویزیت الکترونیک معرف شخصیت کاری شماست در واقع کارت ویزیت شما درگاهی به سمت معرفی کلیه خدمات و محصولات شما به صورت الکترونیک به همراه سامانه های مختلف ارتباطی با مشتریان شما می باشد. کارت های ویزیت الکترونیک به دو بخش پیامکی و USSD تقسیم می شوند که مشخصا نوع اول در بستر سیستم پیامکی مخابرات و بخش دوم در بستر USSD ارایه می گردد. کارت ویزیت پیامکی ، چنانچه فردی کد اختصاصی شما را به سامانه آی نوتی (سامانه ۱۰۰۰۸۵۹۰ ) پیامک کند، تمام اطلاعات کاری شما شامل خدمات، آدرس مغازه یا مجموعه، تلفن همراه، ثابت و… را در تلفن همراه خود دریافت خواهد کرد که این اطلاعات هر لحظه به وسیله تلفن همراه صاحب کسب و کار قابل ویرایش بوده و شماره تلفن ارسال کننده در باشگاه مشتریان ذخیره می شود. (دفترچه تلفنی همنام با کد خریداری شده) کارت ویزیت USSD ، پنل اختصاصی به کسب و کار ها در بستر سرشماره *۶۶۵۵# فعال سازی می شود و کافی است مشتریان شما کد مخصوص کسب و کار شما را از این طریق وارد نمایند تا کلیه اطلاعات کاری شما، تلفن تماس ، راه های دسترسی ، نظرسنجی و… برایشان به نمایش درآید و تلفن مشتری نیز در باشکاه مشتریان شما اضافه گردد. (دفترچه تلفنی همنام با کد خریداری شده) از این پس شما می توانید با مشتریان خود در هر لحظه و به مناسبت های مختلف در ارتباط باشید و آنها را از خود با خبر کنید… خریدار پس از تایید مدارک شناسایی ( شناسنامه ، کارت ملی ) می تواند از سایر امکانات و خدمات سایت از قبیل شارژ سیم کارت، ارسال پیامک، پرداخت قبض، خرید بلیط هواپیما و قطار (به زودی) و …. بهره مند شود.

نرم افزار مدیریت پیمانکاری و محاسبات گودبرداری اندروید

نرم افزار مدیریت پیمانکاری و محاسبات در انجام فرایند های پیمانکاری به عنوان مثال محاسبه مقدار خاک گودبرداری شده توسط انواع دستگاه ها

این نرم افزار به سفارش پیمانکاری چگینی -ارسلان برنامه نویسی و اجرا شده

 

نرم افزار حسابداری و انبار داری رایگان دیارا

نرم ازفزار تحت شبکه رایگان حسابداری و انبار داری دریار   با محیطی آسان و زیبا و بسیاری از امکانات دیگر

شماره مجازی تلگرام بدون بازه زمانی کاملا تخصصی

سفارش

ایدی تلگرام @arefchegini

نرم افزار crm مدیریت و ساماندهی تولید در شرکت های صنعتی

نرم افزار مدیریت پارت لیستی تولید و ساخت